فروشگاه ایمنی علمدار تامین کننده و واردکننده انواع لوازم و تجهیزات ایمنی در کشور

موفقیت ها و تاریخچه شرکت ما را ببینید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .

درباره فروشگاه آنلاین ما

تجهیزات ایمنی علمدار با هدف ایمنی برای کارکنان و آسودگی خیال برای کارفرمایان بیش از 154 سال است که در سراسر کشور اقدام به تامین و توزیع حدود 2000 قلم کالا در زمینه ی تجهیزات حفاظت فردی ، آتش نشانی و هشدار دهنده های ترافیکی نموده است .

همواره حفظ کیفیت و رعایت قیمت رقابتی و دسترسی آسان مشتریان گرامی دغدغه و وظیفه ی خود دانسته و به همین خاطر از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در این صنعت بهره برده ایم .ایمنی برای کارکنان ، آسودگی خاطر برای کارفرمایان ، دسترسی آسان و قیمت مناسب در صنعت ایمنی رسالت ماست .

این مجموعه در این مسیر تاکنون افتخار همکاری با شرکت ها ، موسسات و سازمان های متعدد دولتی و بخش خصوصی داشته است .از این رو باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش روزافزون فضای مجازی و همچنین فروشگاهای اینترنتی ، مخصوصا در سالهای اخیر درکشور برآن شدیم تا خدمات و محصولات خود را در این فضا در اختیار مشتریان خود قرار دهیم .

386 مشتریان محترم
275 پروژه های تکمیل شده
15 اعضای تیم
4 ادارات
255 مشتریان محترم
156 طراحان

ما ایده شما را به یک واقعیت تبدیل می کنیم.

همواره حفظ کیفیت و رعایت قیمت رقابتی و دسترسی آسان مشتریان گرامی دغدغه و وظیفه ی خود دانسته و به همین خاطر از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود در این صنعت بهره برده ایم