فروشگاه ساز ووکامرس

5 محصول ستاره دار

محصولات با تمام بازخورد مثبت

کفش ایمنی ضد برق کاترپیلار 91182

یکی از محصولات مهم ایمنی فردی که بسیار مصرفی و کاربردی می باشد کفش ایمنی است . کفش های ایمنی دارای مدل ها ، رنگ ها و کیفیت های مختلفی هستند که هم در ایران و هم در کشورهای دیگر تولید می گردند .یکی از با کیفیت ترین این محصولات کفش های ایمنی کاترپیلار است که تحت لیسانس امریکا است.

این محصول درای سرپنجه های آلومینیوم است که تا 50 درصد سبک تر از کفش های محافظ آهنی است و این محصول تولید سال 2020 است و جدیدترین محصول این شرکت است .

این محصول برای محیط هایی که به محیط هایی که به ضد لغزش،ضد برق احتیاج دارند طراحی شده و وزن آن بسیار سبک است و تا 600 ولت در شرایط خشکی مقاومت دارد .

بوت ایمنی کاترپیلار کد 90522

یکی از محصولات مهم ایمنی فردی که بسیار مصرفی و کاربردی می باشد کفش ایمنی است . کفش های ایمنی دارای مدل ها ، رنگ ها و کیفیت های مختلفی هستند که هم در ایران و هم در کشورهای دیگر تولید می گردند .

یکی از با کیفیت ترین این محصولات کفش های ایمنی کاترپیلار است این محصول ساخت کشور کامبوج و تحت لیسانس امریکا است.

این کفش ایمنی درای سرپنجه های آهنی است و جنس رویه آن چرم ، رابر و تور است و جنس کفه سری اس ار ایکس(ضد لغزش) است .

این محصول برای محیط هایی که به ضد برق،ضد مواد روغنی و ضد لغزش بودن احتیاج دارند طراحی شده است.

کلاه ایمنی کار HATTER MAN-MK3

جنس پوسته پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) میباشد. دارای 6 نقطه جاذب نیرو که به وسیله تسمه های ابریشمی باعث بالا رفتن سطح ضربه گیری می شود . دارای سیستم تنظیم سایز کمربندی PINLOC میباشد.

ایرپلاگ BUFFALO

ایرپلاگ سه پله ، دارای قوطی و به همراه بند متصل کننده دو گوشی به یکدیگر جنس گوشی ترکیبی از سیلیکون . این گوشی به دلیل پنج سطح فلنج کونیک شکل تقریبا برای تمامی کانال گوش مناسب است .

ALBA SAFETY

جنس لنز از پلی کربنات ضد خش با خاصیت مقاومت در برابر پرتوهای UV . بندهای قابل رگلاژ الاستیکی راحت که جاذب عرق می باشد . بدنه سبک و بادوام ژلاتینی جاذب انرژی برای منطبق شدن بهتر با صورت و بهبود جذب ضربه دارای چهار سوپاپ تخلیه هوا.

MSA-3S BASIC PLUS

ماسک تمام صورت از جنس (Acrylonitrle Butadiene Rubber) سبک و راحت با وزن تقریبی 450 گرم ، دارای پنج نقطه تکیه گاه. دارای لنزی از جنس (Acrylic(PMMA ، ضد ضربه ، ضد خش و مقاوم در مقابل انواع حلال های صنعتی. دارای دو سوپاپ گردش هوا بوده که مانع حرکت جریان هوای بازدمی به سمت بالا و جلوگیری از بخار کردن لنز از داخل می شود.

برای تعیین امتیاز محصول به صفحه محصول مورد نظر بروید و نظر خود را برای حداکثر امتیاز 5 ستاره ارائه دهید.